O nas

Gabinet współtworzony jest przez dwójkę wykwalifikowanych i doświadczonych fizjoterapeutów z wieloletnią praktyką w zawodzie. 

W swojej pracy codziennie spotykamy się z pacjentami, którzy zbyt późno podjeli leczenie. Często opóźnienie w rozpoczęciu leczenia wynika z długiego oczekiwania na wizytę u specjalisty, bądź z powodu odkładania leczenia. Nasz gabinet powstaje z myślą o tych pacjentach, którzy potrzebują natychmiastowej pomocy. Oferujemy również inne programy rehabilitacyjne dostosowane do potrzeb pacjentów; takie jak: treningi przygotowujące do sportu rekreacyjnego, zajęcia dla kobiet po ciąży, masaże relaksacyjne i lecznicze. Itp. 

Stawiamy na rozwój i postęp. Dlatego chcemy rozwijać naszą ofertę, aby jeszcze lepiej dostosować ją do potrzeb naszych pacjentów.

Gwarantujemy profesjonalne i rzetelne podejście do problemu pacjenta. 

mgr Justyna Potrzebowska

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie w 2008 roku uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Już po trzecim roku studiów rozpoczęłam dodatkowe szkolenia z zakresu fizjoterapii i masażu , dzięki którym mogłam rozpocząć swoja prace z pacjentem już na czwartym roku studiów. Pozwoliło mi to na zdobywanie doświadczeń, poznawanie procesu leczenia , planowanie terapii oraz zdobywanie umiejętności słuchania pacjenta.

Moja ponad 10 letnia praktyka fizjoterapeutyczna opiera się ma pełnej współpracy z każdym pacjentem, wspólnych ustalaniach celów oraz programie działania. W swojej praktyce zajmuję się rehabilitacją ortopedyczną, treningiem medycznym, terapia manualną.

Ukończenie studiów oraz ukończenie wielu kursów podyplomowych pozwala mi na pracę z pacjentami w ostrej i przewlekłej  fazie bólu. Z pacjentami przed i pooperacyjnymi pracuję nad odtworzeniem, utrzymaniem i utrwaleniem zaburzonej funkcji.  Pracuję na tkankach głębokich, powięziach oraz punktach spustowych bólu. Jestem terapeutką czaszkowo-krzyżową. Ukończyłam również szkolenie z funkcjonalnej terapii powięziowej. W swojej praktyce korzystam również z terapii suche igłowanie. Jestem w trakcie certyfikacji na Providera TRE – ćwiczeń uwalniających stres , emocje oraz traumę.

Moje doświadczenia, , nieustające zdobywanie nowej wiedzy oraz umiejętność słuchania sprawiają, że praca to moja pasja.

Szkolenia oraz kursy: 

 • terapia manualna – International Academy of Orthopedic Medicine ( 9 modułów ),
 • terapia manualna wg. Kaltenborna i Evjentha ( I,II,III moduł ),
 • terapia wisceralna, terapia trzewii – The Barral Institute ( VM1, VM2, VM3, VM4 ),
 • terapia powięziowa FM – Fascial Manipulation,
 • terapia manualna wg. Mulligana,
 • terapia energizacji tkanek miękkich ( I, II stopień ),
 • terapia czaszkowo-krzyżowa,
 • kurs podstawowy w koncepcji PNF,
 • terapia suche igłowanie,
 • łańcuchy mięśniowe – Anatomy Trains,
 • instruktorka pilates, specjalizacja core stabilization.

kom. 739-280-230

mgr Wojciech Wierzbowski

Jestem absolwentem  kierunku Fizjoterapii, Akademii Wychowania Fizycznego  Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Studia ukończyłem w 2003 roku uzyskując tytuł magistra fizjoterpapii. W tym samym roku zacząłem pracować jako wolentariusz w Centrum Kształcenia i Rehabilitacji w Konstancine, gdzie zdobywałem swoje doswiadczenie i uczyłem się budować i kontrolować proces usprawniania w różnych jednostkach chorobowych.

Od 2004 roku do chwili obecnej jestem związany zawodowo z Centrum Kompleskowej Rehabilitacji.

W swojej pracy szczegółowo planuje przebieg rehabilitacji zwracając uwagę na każdy szczegół, który mogłby przyspieszyć powrót do pełnej sprawności. 

Pracę z pacjentem zawsze zaczynam od pełnego wywiadu. Stanowi on znaczną część pierwszej wizyty i jest bardzo ważnym elementem dalszego usprawniania. Prawidłowe i dokładne badanie oraz ciągły i pełny kontakt z pacjentem jest gwarancją sukcesu w rehabilitacji.

Posiadam bogate doswiadczenie w pracy z pacjentami po zabiegach operacyjnych (endoprotezy, zespolenia po złamaniach, rekonstukcje), pourazowych (naciągnięcia i naderwania- więzadeł, torebek stawów, skręcenia stawów, stłuczenia tkanek miękkich ) oraz chorobach chronicznych (przewlekłych) 

 

Szkolenia i Kursy:

 • kurs masażu leczniczego MEDICON
 • kurs neuromobilizaji nn obowodowych 
 • kurs Therapy- Master SET
 • kurs podstawowy i rozwijający koncepcji PNF
 • kurs Kinezjotaping podstawowy i rozwijający
 • kurs terapii manualnej International Academy of Orthopedic Medicine

kom. 607-614-941

Zapraszamy na zabiegi w naszym gabinecie!

mgr Justyna Potrzebowska

ul. Uroczysko 5 lok 14
03-284 Warszawa - Targówek

mgr Wojciech Wierzbowski

ul. Uroczysko 5 lok 14
03-284 Warszawa - Targówek

osteofit - Gabinet rehabilitacji i masażu